04 jūnijs, 2014

MAIJS 2014: 5 DZIESMAS

Sveiciens jūnijā!

Klāt ir pirmais vasaras mēnesis, kas nozīmē, ka jāpavelk svītra maijam un jāapkopo mēneša labākās dziesmas. Jāsaka, ka maijs bijis salīdzinoši kluss mēnesis singlu ziņā. A-LISTē iekļuvuši vien deviņi singli (atkārtots gada sliktākais rādītājs), savukārt no remiksiem vispār nav bijis neviens skaņdarbs, ko īsti izcelt, tamdēļ bonusā šoreiz lieliska The Horrors kaverversija Frankie Knuckles trekam „Your Love”, ierakstīta dzīvajā BBC Radio 1. Toties liels prieks, ka trešo mēnesi pēc kārtas (jauns rekords!) AMGmusic labāko pieciniekā gozējas arī viens pašmāju skaņdarbs.

Lai Jums skanīgs un saulains jūnijs!


FIVE BEST TRACKS OF THE MONTH:


5.Rīgas Modes - "Rīgas Modes" [self-released]

Ogres/Rīgas kolektīvs Rīgas Modes (agrāk – Komjaunatne) visnotaļ ilgi brieda savam debijas ierakstam, ko daudzi gaidīja jau vismaz pusotru gadu. „Rīgas Modes” digitālā versijā beidzot ir iznācis (vinils sekos vasarā), un vismaz pagaidām jaunieši apliecina, ka cerības nav bijušas veltas. Dziesmu klausies šeit.


4.White Lung - "Face Down" [Domino]

Nav nemaz tik daudz rokmūzikas skaņdarbi šogad vismaz pagaidām iekļuvuši AMGmusic A-LISTē. Blakus pagājušā mēneša stadion-roka himnai no Total Control pie gada spožākajiem, agresīvākajiem un jaudīgākajiem noteikti liekams jaunākais kanādiešu pankroka trio White Lung gabals „Face Down” no pavisam drīz gaidāmā jaunā albuma „Deep Fantasy”. Dziesmu klausiesšeit.


3.Groundislava feat. Rare Times - "Feel The Heat" [Friends of Friends]

Saulainajā Losandželosā sāk veidoties viena no interesantākajām elektroniskās mūzikas komūnām ASV. Ļoti tuvu iekļūšanai A-LISTē bija Samo Sound Boy un Jerome LOL kopdarbs duetā DJ Dodger Stadium, bet vēl lielākas uzslavas šomēnes kolektīvam WeDidIt, kurā darbojas vairāki mūziķi, tai skaitā Groundislava un Rare Times. Abu kopīgais r’n’b/house hibrīds „Feel The Heat” ir skaistākais no mēneša skumjākajiem singliem. Dziesmu klausies šeit.


2.Pictureplane feat. Grace Hall - "Self Control" [self-released]

Trīs gadi mūsdienās ir patiesi ilgs laiks, bet tieši tik pagājis kopš pēdējā producenta Trevisa Egedija jeb Pictureplane albuma „Thee Physical”. Viņš gan nav pagājis malā no mūzikas, bet ik pa laikam izdod kādu remiksu, oriģināldarbu, kā arī iesilda dažādus māksliniekus, piemēram, Crystal Castles viņu pērnā gada ASV turnejā. Trešais albums jau esot finiša stadijā, un, lai gaidīšanas mokas padarītu vēl neciešamākas, Pictureplane laidis klajā vienu no saviem labākajiem singliem „Self Control”, kas tapis kopā ar Losandželosas dueta Skin Town vokālisiti Greisu Holu. Dziesmu klausies šeit.


1.JJ - "all white everything" [Sincerely Yours]

I’ve been up all winter for someone like you / And I know that you’ve been up all winter for someone like me / Don’t want you to leave / I need you to be where you left me /  Don’t stop til you please me/ All white everything / From my face to my veins / All white everything / From mouth to my sense / What you know about that? / No, you don’t know a thing / Have I said enough? / Cause I’m talking too much / I’m starting to blush / When I think about the things we did...” Ko te vēl vairāk piebilst? :-) Gada Singlu sarakstam pievienojas pirmais singls no JJ gaidāmā albuma „V”. Plašāk par to lasi šeit.COVER VERSION OF THE MONTH:

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru