15 jūnijs, 2012

Nedēļas Izlase (11.06.12.-17.06.12.)

Sveiciens!

Kā jau būsit pamanījuši, pēc haotiskā maija AMGmusic atkal nostājies uz sliedēm un atsācis ikdienas darbību, kas jau tuvākajā laikā tiks papildināta ar Nedēļas Mūzikas Apskata raidījumu Radio Naba vilnī 93,1FM. Bija paredzēts, ka pirmais raidījums izskanēs jau šo piektdien, bet maza pārpratuma un miskomunikācijas dēļ (kas ir 100% mana vaina!) jaunās programmas sākums un pirmizrāde būs NĀKAMPIEKTDIEN, 22.JŪNIJĀ PLKST. 16.00! Bet ar raidījumu un tā saturu iepazīstināšu nākamnedēļ.

Kas attiecas uz šo nedēļu, tad tā ir jau atkal bijusi visai interesanta mūzikā. Kriss Brauns sakāvies ar Dreiku Rianas dēļ, Morisejs noslēdzis miera līgumu ar NME, Bat For Lashes izziņojusi jaunu albumu, bet Latvijas mūzikas fanu sirdis noteikti visvairāk sildīja ziņa, ka novembrī uz Palladium koncertzāles skatuves kāps Grimes jeb Klēra Bušēra, kas vismaz pagaidām ir visnopietnākā pretendente uz AMGmusic 2012.gada balvu „Labākā Debija”. Milzīgs paldies koncerta organizatoriem – Positivus, kas pa ilgiem laikiem uz Latviju uzaicinājuši ko pavisam karstu un aktuālu.

Nedēļas Albuma godā šonedēļ Ņujorkas kolektīva A Place To Bury Strangers trešais studijas ieraksts „Worship”, kas sīvā cīņā un pēc liela pārdomu perioda uzveica nebūt ne slikto Hot Chip albumu „In Our Heads”, bet zemāk piedāvāju noklausīties Nedēļas Singlu + piecas dziesmas, ko nedrīkst laist garām, + Nedēļas Remiksu! Lai Jums patīkama un saulaina nedēļas nogale, un tiekamies jau pirmdien! SEE YA!


SINGLE OF THE WEEK:


Frank Ocean - "Pyramids" [Def Jam]
(from f/c LP "Channel Orange", out July 17th)

Plašāk par dziesmu lasi šeit.FIVE TRACKS YOU HAVE TO HEAR:


L$D - "Don't Smoke My Blunt Bitch" [self-released]
(no official release info)

Plašāk par dziesmu lasi šeit.Solar Year - "Lines" [Arbutus]
(from f/c LP "Waverly", out June 16th)

Plašāk par dziesmu lasi šeit.Passion Pit - "I'll Be Alright" [Columbia]
(from f/c LP "Gossamer", out July 24th)

Plašāk par dziesmu lasi šeitWild Nothing - "Shadow" [Bella Union]
(from f/c LP "Nocturne", out August 27th)

Plašāk par dziesmu lasi šeit.W. Pontonen - "Come Smile" [self-released]
(no official release info)

Plašāk par dziesmu lasi šeit.REMIX OF THE WEEK:


Alpines - "Empire" (Maribou State Remix) [Untrue]
(from "Empire" digitla single, out now)

Plašāk par remiksu lasi šeit.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru