16 septembris, 2011

SINGLE OF THE WEEK (12.09.-18.09.)

SINGLE OF THE WEEKTony Bennett & Amy Winehouse - "Body And Soul" [Columbia]
(from f/c LP "Duets II", out on September 19th)
(released as a digital single on September 14th)

85 gadus vecais un joprojām dziedošais Tonijs Benets nākamgad varēs svinēt apaļu jubileju – apritēs tieši 50 gadi, kopš iznāca viņa debijas albums. Savukārt nākamnedēļ iznāks izlase „Duets II”, kurā bez Eimijas Vainhausas būs dzirdamas arī tādas mūzikas slavenības kā Andrea Bočelli, Meraija Kerija, Lady Gaga, Areta Frenklina,Šerila Krova un citas. Bet visvairāk cilvēku sirdīs noteikti ieķersies šī – pēdējā Vainhausas dziesma, kurā dzirdams, ka arī viss pēdējo gadu posms un likstas ar atkarību izraisošajām lietām (alkoholu, narkotikām, vistrakāko – mīlestību...) viņas izcilajām balss spējām nav nodarījis ne nieka ļaunuma. Turklāt dziesma taču ir bezgala skaista.

Plašāk par dziesmu lasi šeit.THREE FOR THE WEEKEND

Šoreiz „trīs nedēļas nogalei” sadaļa pakārtota gaidāmajam, Latvijai tik svarīgajam notikumam – Saeimas ārkārtas vēlēšanām, kurās beidzot ir iespēja izdarīt pareizo izvēli. AMGmusic nekad nav slēpis savu labējo un latvisko nostāju, tāpēc aicinu ikvienu aizdomāties KĀRTĪGI un nebalsot ne par pro-maskaviski noskaņotām partijām, kuru valdē sēž cilvēks, kas aktīvi cīnījās pret Latvijas neatkarību, kā arī par pašmāju kangariem, kas šo gadu laikā esot valdībā noveduši valsti līdz tādam kliņķim, pie kā pašreiz esam un no kā cenšamies rāpties laukā. Turpināsim to darīt. Vienotība, Visu Latvijai/TB-LNNK vai Zatlera Reformu Partija – tas lai paliek katra paša ziņā. Bet padarīsim šo valsti par stipru, latvisku un ekonomiski augošu.

Šīs dienas trijniekā gan iespraucies arī kāds ārzemju skaņdarbs. Personīgās lietas tomēr neatstāj sirdi. Un šonedēļ ik pa laikam galvā atkārtojas rindiņa: „I THOUGHT WE HAD SOMETHING PRECIOUS / NOW I KNOW WHAT IT’S WORTH...”. Tamdēļ iesākam „3 for the weekend” ar Depeche Mode un konkrēti Mārtina Gora izpildīto dziesmu „The Things You Said” no 1988.gada slavenā Rose Bowl koncerta, turpinām ar ne gluži politisko, bet tomēr cīnīties aicinošo Auroras „Barjera” („Jūs manas rokas laužiet...”; „Izvēle ir manās rokās...”), bet noslēgsim ar Mārtiņa Brauna „Saule, Pērkons, Daugava”, pie kuras joprojām acīs riešas aizkustinājuma asaras.

DIEVS, SVĒTĪ LATVIJU!

Un svētī visus šeit palikušos, gaišos un sirdī tīros cilvēkus!


Depeche Mode – „The Things You Said” (live from Rose Bowl, 1988)

Aurora – „Barjera”

M.Brauns – „Saule, Pērkons, Daugava” (live from Mežaparks, 2011)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru