22 decembris, 2014

A-LIST: Tobias Jesso Jr - Hollywood


Tobias Jesso Jr - "Hollywood" [True Panther]
(from f/c LP "Goon", out March 17th)

Aptuveni pirms sešiem gadiem kanādietis Tobiass Džeso Juniors bija jauns perspektīvs popmūziķis, kurš uzvarējis talantu konkursos, pilns apņēmības devās iekarot Holivudu. Droši vien nojaušat, kāds turpinājums sekoja šim stāstam. Palicis bez naudas un bez iespējam sevi pierādīt, Tobiass vēl piedevām uzzināja vēsti, ka viņa mātei diagnosticēts vēzis, un, lai ar to vēl neliktos par maz, jaunieti notrieca automašīna, kā rezultātā Tobiasam gandrīz nācās atvadīties no vienas rokas. Ak, jā, vēl pirms tam viņu pameta draudzene. Ar šādu „bagāžu” lielais Holivudas iekarotājs bija spiests atgriezties mājās Vankūverā.

Tā kā visi mūzikas instrumenti bija palikuši Losandželosā, vienīgais, ar ko jaunajam vīrietim sevi mierināt un atgaiņāt skumjas, bija vecas māsas klavieres – instruments, ko Tobiass nekad mūžā nebija spēlējis. Tā arī tapa pirmās dziesmas – balādes, jo, kā vēlāk mūziķis atzina intervijās, ātrāk viņš gluži vienkārši nemācējis spēlēt. Savukārt sekojošo stāstu par to, kā viņa pirmās dziesmas nonāca līdz tobrīd tikko izjukušās grupas Girls dalībniekam Četam Vaitam, jau rakstīju, kad atklātībā nonāca lieliskais A-LIST skaņdarbs „True Love”.

Pēc visa augstākminētā „pelnrušķītes stāsta” ir tikai loģiski, ka par pirmo oficiālo gaidāmā debijas albuma singlu Tobiass izvēlējies „Hollywood” – neticami skaistu un aizkustinošu stāstu par lieliem sapņiem, brūkošām cerībām un vientulību.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru