22 oktobris, 2009

OKTOBRIS...

Nekad sevi neesmu uzskatījis par Prāta Vētras fanu (maigi izsakoties!), taču frāze „Tā nogurt var tikai pēc svētkiem” ir, šķiet, viena no citētākajām frāzēm AMG pēdējos piecos gados. Ar „svētkiem” gan šoreiz lielāks sakars nevis kādam grandiozam pasākumam vai rautam trīs dienu garumā, bet gan lieliskajiem laika apstākļiem un tam atbilstošo garastāvokli un fizisko sajūtu pēdējo 3-4 mēnešu laikā. Attiecīgi tagad iestājies kas ļoti pretējs...

Negribu Jūs tagad apgrūtināt ar gariem un plašiem stāstiem, kas tieši ir noticis AMG pēdējo dienu laikā (un nav arī nekādas vajadzības – kuram gan tas interesē?!), pietiks, ka pateikšu vien to, ka šī nedēļa ir bijusi diezgan sāpīga dažādos veidos. Toties ir bijis gana daudz laika (beidzot!) pārdomāt dažādas lietas un nedaudz atpūsties no iknedēļas mūzikas apskatiem, koncertu recenzijām utt.

Ar visu šo es gribēju vien pateikt, ka nekas ļauns ar mani (un AMG) nav noticis, vienkārši ir paņemts tāds kā neliels atvaļinājums, lai sakārtotu sevi un sakārtotu domas. Notikumiem mūzikā gan tiek sekots līdzi, un jaunās dziesmas arī nekur nepazudīs. Acīmredzot šonedēļ nāksies pastrādāt mazliet arī nedēļas nogalē, ko parasti cenšos nedarīt.

Gribēju vēl pie iespējas pateikt LIELU PALDIES YACHT koncerta rīkotājiem! Tas bija neaizmirstams vakars, kas kārtējo reizi apliecināja faktu, ka grupas savas slavas sākumposmā ir visinteresantākās uz skatuves. Tāpēc īpašs prieks, ka YACHT Rīgā redzējām tieši tagad. Lieliska arī vieta, cilvēki un PERFEKTS bārmenis! Ja viņš lasa, viņam īpašs sveiciens no „viņa labākajiem vakara klientiem”! :)

Mazliet vēlāk par The Rakes izjukšanu(!) un vēl dažām sīkām lietām, bet plašāku mūzikas analīzi, visticamāk, piedāvāsim vien nākamnedēļ. Ceru uz Jūsu sapratni!


Starp citu, kādreiz ir ļoti interesanti izmantot portālu draugiem.lv, lai palasītu vecas vēstules. Es tā pieķēros 2005.-2006. gada vēstulēm vienos naktī, ka nemaz nepamanīju, ka pulkstenis rāda... 5:45... :) Ko tik interesantu nevar sevī atrast un redzēt, kā citi un pats pa gadiem esi mainījies. Tiešām iesaku, īpaši tiem, kam tieksme uz nostalģiskām lietām.

Pie reizes sapratu, ka tieši oktobrī laikam esmu visskumjākais. Kas vainas tam mēnesim? Varbūt U2, ka radījuši šādu dziesmu:


Tas tad arī mans muzikālais sveiciens Jums! Ak, jā, ir vēl viens. Par to arī pie reizes gribēju pateikt Lielu Paldies Pēterim (gan par atgādinājumu, gan par MP3!)! Nudien biju jau piemirsis par šo, šķiet, 90’to gadu sākumā radīto Remix/Rīga dziesmu, kuras mūzikas autors, starp citu, ir Ainars Virga. Nedēļas klausītākā dziesma AMG! Par visiem 100 procentiem! Kā reizi naglai uz galvas, atceroties jau pieminēto 2005.gada nogali, kad Remix bija vislielākajā topā AMG! ;)


Tātad tiekamies mazliet vēlāk!

P.S. Paldies arī jaukajiem cilvēkiem par atbalstu un mīļajiem vārdiem, kad to visvairāk vajag!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru