16 maijs, 2012

APRĪLIS 2012: 5 ALBUMI

5 BEST ALBUMS OF THE MONTH:


5.Orbital – „Wonky”
Release date: 02/04/2012
Label: ACP Recordings
AMG rating: 7/10

90.gadu elektroniskās mūzikas leģendu, brāļu Hartnolu pirmā atgriešanās ar jaunu studijas materiālu kopš 2004.gada plates „Blue Album” nesusi negaidītu pārsteigumu – daudzi mūzikas mēdiji to dēvē par vienu no dueta labākajiem darbiem.4.Jack White – „Blunderbuss”
Release date: 23/04/2012
Label: XL
AMG rating: 8/10

Izspēlējies The Raconteurs, The Dead Weather, noslēdzis The White Stripes posmu un izšķīries no modeles Kārenas Elsones, viens no pēdējo desmitgažu labākajiem ģitāristiem ir radījis pirmo, ļoti personīgu un neraksturīgi pieklusinātu solo albumu, kas, manuprāt, ir Vaita labākais darbs kopš The White Stripes pēdējās plates.3.Death Grips – „The Money Store”
Release date: 23/04/2012
Label: Epic Records
AMG rating: 8/10

Sakramento eksperimentālās hip-hop trijotnes otrais studijas ieraksts, kas beidzot talantīgos un skaļos jauniešus iecēlis zvaigžņu statusā. Ja kāds visprecīzāk ir raksturojis šo plati, tad tas ir britu žurnāls Q: „Ballīšu mūzika. Bet tādu ballīšu, kuras beidzas ar vairākiem arestiem”...2.Dawn Richard – „Armor On” EP
Release date: 26/03/2012
Label: Our Dawn
AMG rating: 8/10

Jā, šis oficiāli nav albums, turklāt izdots vēl marta izskaņā, bet Donas Ričardas pirmais 10 treku EP, kurš ir 36 minūšu garš (optimāls albuma garums), ir radījusi pagaidām skaistāko 2012.gada r’n’b ierakstu. Bijusī Šona Kombsa (agrāk – Puff Daddy, vēlāk – P Diddy) protežē ir kā lieliska sieviešu atbilde Dreikam un The Weeknd.1.Elite Gymnastics – „Ruin 3”
Release date: 29/03/2012
Label: Acephale
AMG rating: 8/10

Pirmoreiz albumu topā ļaujam uzvarēt remiksu albumam. Ja atceraties, pērn AMGmusic bija stāvā sajūsmā par Mineapolisas dueta Elite Gymnastics debijas plati „Ruin 1 & 2”, kas piedāvāja savdabīgu krustojumu starp čilveivu un 90’to gadu deju mūzikas, tai skaitā reiva, reinkarnāciju. Beidzot izdots ilgi gaidītais remiksu albums „Ruin 3”, kurā Elite Gymnastics albuma dziesmas apstrādājuši tādi mums labi zināmi mākslinieki kā CFCF, How To Dress Well, Physical Therapy un citi.

Jau iepriekš AMGmusic uzmanības lokā nonāca fantastiski atkailinātās How To Dress Well un CFCF versijas trekam „h e r e, i n h e a v e n”, taču arī pārējie šīs izlases miksi neliek vilties. Physical Therapy piedāvā izcili enerģisku drum’n’base un trance krustojumu dziesmai „s o  c l o s e  t o  p a r a d i s e”, Anime Scyscraper par ambient skaņdarbu pārveidojuši minēto „h e r e, i n h e a v e n”, savukārt LOL Boys ieved pilnīgā sapņu pasaulē, spēlējoties ar deep house skaņām trekā „m i n n e a p o l i s b e l o n g s t o y o u”.

Var mazliet apnikt viena materiāla ekspluatēšana pusotra gada garumā, bet Elite Gymnastics to izdodas padarīt tik garšīgu un sirdi un dvēseli kaitinošu, ka neviļus gribas pat vēl.ATZINĪBAS RAKSTI ŠOMĒNES:

AlunaGeorge - "You Know You Like It" EP [Tri Angle]
AMG rating: 7/10

Dean Blunt & Inga Copeland – „Black Is Beautiful” [Hyperdub]
AMG rating: 7/10

Moonface – „With Siinai: Heartbreaking Bravery” [Jagjaguwar]
AMG rating: 7/10

Oberhofer – „Time Capsules II” [Glassnote]
AMG rating: 7/10

Santigold – „Master Of My Make-Believe” [Atlantic]
AMG rating: 7/10

The Flaming Lips – „The Flaming Lips and Heady Fwends” [Warner Bros.]
AMG rating: 7/10

The Futureheads – „Rant” [Nul Records]
AMG rating: 7/10

THEEsatisfaction – „awE naturalE” [Sub Pop]
AMG rating: 7/10

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru